Edukacja Domowa

Uczysz swoje Dziecko w domu lub chcesz rozpocząć edukację domową?

Może dopiero rozważasz rozpoczęcie edukacji domowej i szukasz odpowiedniego wsparcia?

Edukacja domowa to fantastyczna przygoda Rodzica z Dzieckiem, ale też odpowiedzialność praktycznie wyłącznie po stronie Rodziny.

Klasy 1-3:
1. Jedna konsultacja telefoniczna z nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej w miesiącu (45 min.)
2. Raz na kwartał warsztat dla rodziców nt metod uczenia, specyficznych trudności, komunikacji.
3. Możliwość wypożyczenia pomocy Montessori (opcja dodatkowa płatna).
4. Egzamin w formie swobodnej rozmowy nauczyciela z dzieckiem.
5. Możliwość wypożyczenia podręczników (choć my sami podręczników na zajęciach nie używamy w tradycyjnej formie).

Klasy 4-8:
1. Jedna konsultacja telefoniczna z nauczycielem wybranego przedmiotu w miesiącu (45 min.)
3. Możliwość wypożyczenia pomocy Montessori (płatne).
4. Egzamin w formie swobodnej rozmowy nauczyciela z dzieckiem oraz sprawdzianu.
6. Możliwość wykupienia dodatkowych spotkań on-line z nauczycielami przedmiotowymi (spotkanie indywidualne 45 min.)

Dziecko do edukacji domowej możesz przepisać w dowolnym momencie roku szkolnego. Pamiętaj o konieczności posiadania opinii z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

(w roku 2020/21 opinia z poradni nie jest wymagana)

Dowiedz się więcej, napisz do nas:
sekretariat@szkola-montessori.com.pl lub zadzwoń 601 926230