4 kwiecień 2018

Od lutego do czerwca 2018 w Niepublicznej Szkole Podstawowej Montessori we Wrocławiu odbywają się zajęcia dodatkowe w ramach Pracowni Sztuk Tradycyjnych - programu Fundacji OVO dla Kultury i Edukacji dofinansowanego przez Gminę Wrocław.

13 luty 2018

Ponad sto lat temu Maria Montessori stworzyła spójny program pedagogiczny, który mimo upływu czasu nie stracił nic na aktualności, przeciwnie, w szybko zmieniającym się świecie, pozwala nam określić ponadczasowe wartości i podejście do Dziecka, tak by w rzeczywisty sposób wspierać je w rozwoju.

27 styczeń 2018

Niepubliczna Szkoła Montessori realizuje nauczanie metodą Montessori, znaną od ponad 100 lat na całym świecie. Metoda ta pozwala na spójne w wielu obszarach spojrzenie na proces nauki, który u każdego Dziecka przyjmować może inną drogę.

pokaż więcej artykułów
Pokaż więcej